Logo
UTM-Concept
UTM-Concept

Produkty

UTM-Concept

UTM-Concept

Bezpieczeństwo sieci firmowej

Łączność z internetem stanowi jedną z podstawowych form wymiany informacji zarówno w życiu codziennym jak i biznesowym. Codziennie w świecie wirtualnym każdy użytkownik sieci jest narażony na różnego rodzaju zagrożenia. Do ataków dochodzi najczęściej w momentach gdy poziom zabezpieczeń komputera jest najniższy. Niepożądanie wkradać się do urządzeń mogą wirusy, konie trojańskie, spam jak również ataki mogą mieć charakter kradzieży i wycieków danych. Dlatego zadbanie o własne bezpieczeństwo w sieci jest niezwykle ważne.

Rozwiązania ochronne dla firm oferowane przez firmę Inter-Concept są kompleksową i ciągłą ochroną przed wyspecjalizowanymi zagrożeniami kierowanymi w przedsiębiorstwa. Zabezpieczają sieć przedsiębiorstwa niezależnie od miejsca aktywności pracowników. Zapewniają ochronę danych zarówno w siedzibie firmy, oddziale terenowym czy też gdy pracownik znajduje się w domu bądź w podróży służbowej. Moduły bezpieczeństwa takie jak:

 • firewall
 • IPS
 • antywirus
 • antyspam
 • filtrowanie treści

skutecznie łączą z konkretnymi użytkownikami. Dzięki temu zasoby danych firmy są kompleksowo chroniony już na poziomie bramy sieciowej aż po stacje końcowe, nośniki danych oraz uruchamiane aplikacje. UTM-Concept zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa sieci oraz dodatkowo stabilną łączność, dostępność oraz bezpieczny zdalny dostęp do zasobów pracowników, partnerów i klientów.

UTM-CONCEPT

Inter-Concept posiada w ofercie całą rodzinę rozwiązań UTM (Unified Threat Management) oferujących wielofunkcyjne zapory sieciowe zintegrowane w jednym urządzeniu. Urządzenie jest w stanie zabezpieczyć sieć firmową niezależnie od liczby stanowisk. Produkt dedykowany jest do wszystkich przedsiębiorstw zarówno małych, średnich jak i dużych.

UTM_concept_LOGO

Takie zabezpieczenie posiada wiele przydatnych funkcji. Chroni naszych klientów przed złośliwym oprogramowaniem. Zapobiega również wyciekaniu danych z firmy. Urządzenie oferowane przez Inter-Concept charakteryzuje się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Potwierdzone jest to certyfikatami wydanymi na podstawie licznie przeprowadzonych testów. Dodatkowo Inter-Concept UTM wspomaga efektywne i proste zarządzanie siecią. Produkt w pełni ochroni firmę i jest dostępne na platformie sprzętowej, softwarowej a także jako maszyna wirtualna. Zalety zastosowania zabezpieczeń UTM-Concept, opartych na tożsamości użytkowników:

 • Utożsamienie i kontrola użytkowników na podstawie ich tożsamości, indywidualne dostosowanie polityk konkretnych użytkowników i grup użytkowników oraz generowanie raportów dotyczących konkretnych użytkowników.
 • Gwarantuje bezpieczeństwo w sieciach z dynamicznie przyznawanym IP, jak na przykład DHCP, czy Wi-Fi.
 • Uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do sieci poprzez możliwość łączenia konta użytkownika z adresem IP, MAC. ID sesji.
 • Dzięki monitorowaniu wykorzystania zasobów i wzorów zagrożeń dla konkretnych użytkowników zapewnia kompleksową kontrolę zagrożeń w czasie rzeczywistym.
 • Zapewnia usprawnienie przeprowadzania procesu audyty i tworzenia cykli raportowania dzięki rozbudowanym raportom.

 

 

Więcej informacji o produkcie na stronie:

UTM-Concept
 • Category :

  Produkty

 • Date :

  kwi . 29 . 2016

 • WPC – Garden Deck
Live Chat