Logo
O nas

Kim jesteśmy?

O nas

img

na rynku od 1997

Inter-Concept działa w szeroko pojętej branży IT

Nasz zespół tworzy grupa specjalistów w swoich dziedzinach. Doświadczeniu i kompetencji zawdzięczamy dynamiczny rozwój naszej firmy. Cały czas poszerzamy obszar naszej działalności, poza Klientami krajowymi obsługujemy również firmy z Wielkiej Brytani. Jakość świadczonych przez nas usług to priorytet, nasi Klienci cenią sobie indywidualne podejście, sprawną obsługę i pomoc jaką im zapewniamy.
Dużą część naszej działalności stanowi doradztwo oraz sprzedaż w zakresie sprzętu komputerowego. Dbamy o to, aby nasze usługi zachęcały konkurencyjnymi cenami.
Proponujemy idealne rozwiązania sieciowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Z myślą o Państwa bezpieczeństwie tworzymy strategie zarządzania siecią.

Projektujemy również responsywne strony internetowe, podążające za najnowszymi trendami.

Ważną gałęzią naszej działalności jest produkcja, dostarczanie i wdrażanie oprogramowania wspomagającego pracę systemów SAP Business One (2007, 88) UI/DI API SDK oraz DOS/DBF WINDOWS/SQL PHP/MYSQL.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kilka faktów o nas

0
Skończonych projektów
0
Zadowolonych klientów
0
Lat na rynku
Know-How

Nasza działalność

Know-How

Hardware

Opieka IT / Serwis
90%
Wdrożenia / Instalacje
85%
Sprzęt
95%

Software

Aplikacje dedykowane
80%
Integracje systemów
75%
Oprogramowanie wspomagające SAP Business One
95%

WWW

Strony internetowe
95%
Projektowanie serwisów webowych
90%
Pozycjonowanie, social media, branding
80%
Fotowoltaika

Fotowoltaika

Fotowoltaika


Fotowoltaika to dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem promieniowania słonecznego na energię elektryczną przy wykorzystaniu efektu fotowoltaicznego.

W obecnej chwili dzięki instalacjom fotowol­taicznym przyłączonym do sieci, które oferuje nasza firma pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca jest możliwe również w Twoim domu oraz firmie. Taka technologia z powodzeniem sprawdza się w krajach Europy Zachodniej.

Od niedawna, dzięki nowym regulacjom zawartym w nowelizacji ustawy o OZE , również w Polsce możemy produkować prąd na własne potrzeby oraz bilansować jego nadmiary. Oznacza to, że każdy konsument energii elektrycznej może być jednocześnie jej producentem tzw. prosu­mentem.

Najistotniejszy jest fakt, iż instalacja fotowoltaiczna to całkowicie odnawialne źródło czystej energii przez okres co najmniej 25 lat.

Ulga podatkowa na fotowoltaikę

Właścicielom i współwłaścicielom mieszkań jednorodzinnych, oprócz programów dotacyjnych, przysługują ulgi w podatku dochodowym. Jedna osoba może odliczyć sobie ponad 50 tysięcy złotych. Dzięki temu rozporządzeniu fotowoltaika opłaca się jeszcze bardziej!

Ulga na fotowoltaikę przysługuje zarówno osobom, które rozliczają swoje dochody w skali 17% i 32%, stosują ujednoliconą stawkę 19% jak i opłacają ryczałt od przychodów ewidencjonowanych.

Decydując się na instalację systemu fotowoltaicznego warto sprawdzić dostępne programy dotacyjne czy pożyczki na przystępnych warunkach. Rolnicy mogą skorzystać z programu Agroenergia. Wszystkie osoby fizyczne mogą starać się o dotacje na instalacje fotowoltaiczne w ramach programu „Mój prąd”, który jest uzupełnieniem programu Czyste Powietrze. Dotacja może pokryć do 50% kosztów kwalifikowanych (maksymalnie do 5 tys. złotych).

fotowoltaika dom
Nasze realizacje

Projekty

Nasze realizacje

Klienci

Nasi klienci

Klienci

Kontakt

Skontaktuj się

Kontakt

INTER CONCEPT

+48 607 700 890
ul. 1905 Roku 30B,
26-600 Radom
kontakt(a)inter-concept.pl

RAFAŁ SOLECKI

Administrator i koordynator rozwoju systemów informatycznych, IT Konsultant
rafal.solecki(a)inter-concept.pl

KRZYSZTOF PAWEŁ ŻAK

Programista

krzysztof.zak(a)inter-concept.pl

ŁUKASZ RYDZYŃSKI

Administrator sieci, IT Konsultant

lukasz.rydzynski(a)inter-concept.pl

TOMASZ ISKRA

Administrator i koordynator rozwoju systemów informatycznych, IT Konsultant
tomasz.iskra(a)inter-concept.pl

DANIEL OFAT

Serwis sprzętu komputerowego, IT Konsultant

daniel.ofat(a)inter-concept.pl

LESZEK STANIOS

Serwis sprzętu komputerowego, IT Konsultant

leszek.stanios(a)inter-concept.pl

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    Live Chat